Díky, Martine! Setkání s Martinem Hobzou na farní terase a zahradě

Datum / čas
28.06.2020
10:00–15:00


Milí přátelé, rádi bychom vás přizvali ke společné příležitosti poděkování Martinu Hobzovi za jeho 4letou službu faráře v Kobylisích. 

Oslavit s ním můžeme také dodatečně jeho 50. narozeniny (1. 3.), 22. výročí kněžského svěcení (27. 6.) a popřát mu do jeho nové služby provinciála salesiánů.

Sejít se můžeme v neděli 28. 6. na mši svaté v 9.00. Martin bude sloužit u sv. Terezičky poslední mši jako farář. Pak bude příležitost se s ním osobně sejít na farní terase a zahradě během celého dopoledne. Komu by se termín nehodil, může se přidat třeba k poděkování Martinovi na závěrečné předprázdninové
mši svaté pro děti ve středu 24. 6. od 17.00 či při následném tradičním táboráku.

Jako dárek bychom mohli pro Martina dát dohromady finanční příspěvek, s  kterým by mohl naložit dle svého uvážení. Speciálně označená kasa bude k dispozici v kostele u zpovědnic od 1. do 21. 6. Z celkové ho obnosu by se zaplatily také náklady na velký dort, dárkový koš, pořízení fotoalba a společné občerstvení na farní zahradě. Jedním z  hlavních překvapení bude fotoalbum ve formě vzpomínkové „knihy“. Proto vás prosíme: ti z vás, kteří by se rádi touto formou s naším panem farářem rozloučili, vyfoťte se, nejlépe celá i širší rodina, či společenství, připojte vzkaz či milou vzpomínku na společný zážitek, nebo snad i báseň a toto vše umístěte na papír velikosti A4, který my následně vložíme do průhledné slídy k zavěšení do tematického šanonu. Pokud máte fotografii z nějaké společné akce, je možné připojit i tu a vytvořit koláž. Podmínkou je, aby se vše vešlo na zmíněný formát (tištěná verze A4 může být i oboustranná). Tyto vaše vzpomínkové archy, prosíme, odevzdávejte v týdnu na recepci o víkendu v sakristii paní kostelnici do 21. 6. A chcete-li obohatit farní kroniku, dodejte také duplikát k archivování.

Ke společnému občerstvení můžete od soboty 27. 6. přinášet např. domácí sladké a slané dobroty nebo zeleninu a ovoce do farní kuchyňky. Další jídlo bude pořízeno přípravným týmem a věříme, že se k němu přidá i tým grilovací. Kdo byste se chtěli na cokoli zeptat nebo se zapojit do pomoci s přípravou a průběhem akce, jste vítáni. Můžete se obrátit telefonicky na Tomáše Redlicha (777 053 394, 283 029 141) nebo další členy přípravného týmu. Děkujeme vám za spolupráci.