Fotosoutěž o vstupenky na farní ples 2022 – Náš nejlepší ples

Datum / čas
26.02.2021–17.03.2021
0:00


Noviny sKORO NA ples: stáhněte si str. 1. str. 2, str. 3 a str. 4

Milí farníci, přátelé, kamarádi,

jak jistě tušíte, farní ples pro vás letos tak, jak ho známe, připravit nemůžeme. Na druhou stranu však cítíme, že bychom nějakou příjemnu společenskou akci již nutně potřebovali. Rozhodli jsme se proto, že připravíme alespoň náhradní program. Zamysleli jsme se, jaké mohou být důvody, proč chodíme na ples, a snažili se pro každý z důvodů nabídnout náhradní řešení. Pokud se v některém z nich najdete, potěší nás, když se do nabídnuté aktivity zapojíte:-)

PROČ CHODÍM NA FARNÍ PLES?
1. PĚKNĚ SE OBLÉKNU
Máte nějaké svoje fotky z minulých ročníků? Koupili jste již luxusní novou róbu, kterou musíte všem ukázat? Nebo snad máte chuť vytáhnout zase po roce oblek ze skříně?
Vyhlašujeme fotosoutěž “Náš nejlepší ples”. Pošlete svou fotku (prosíme jen jednu) na email plesy.kobylisy@gmail.com, nebo na Facebookovou událost Farní skoroples 2021.
17. 3. zveřejníme fotky na farním webu a Facebooku a proběhne hlasování.
Hlavní výhrou budou VIP vstupenky na Farní ples 2022!!!

  1. DOBŘE SE NAJÍM, NAPIJU, PŘEČTU PLESOVÉ NOVINY
    Pamatujete si, co jste na plesích jedli? Víte, že máme tým farnic, které pro nás vyrábí jedlou tombolu? Máte oblíbený obložený chlebíček? Dopřejte si něco dobrého a přečtěte si k tomu naše letošní Plesové noviny! Vyjdou přesně v den plesu (23. 1. 2021) buď tištěné v kostele (v omezeném množství), nebo ke stažení na farním webu:-)
  2. SETKÁM SE S PŘÁTELI, TANČÍM A BAVÍM SE
    Původně jsme plánovali venkovní maškarní průvod s písněmi a vynášením Korony. I to nám vzteklý PES zakázal a my musíme počkat, až zaleze do boudy. V den plesu tedy alespoň zveřejníme video z jubilejního 25. plesu a můžeme společně zavzpomínat na doby, kdy mohlo společně plesat, tančit či dokonce zpívat (!) neomezené množství lidí…

Těšíme se na vás alespoň virtuálně!

 

Váš plesový tým