ZRUŠENO Jarní bazar

Datum / čas
30.03.2019–01.04.2019
0:00


Srdečně vás opět zveme na bazárek. Rekonstrukce vstupních prostor je již více či méně dokončena, farní sál tedy můžeme opět zaplnit. Stále však platí, že sál není nafukovací…

Termín: 30. března – 1. dubna
Příjem: pondělí 30. března 17 – 20 hod.
úterý 31. března 8.30 – 13 a 14 – 18 hod.
Prodej: úterý 31. března 10 – 13 a 14 –18 hod.
středa 1. dubna 8.30 – 13 a 14 – 18hod.
Kde: farní sál sv. Terezičky, Kobyliské náměstí 1

Prosím zkontrolujte, že je oblečení vyprané a bez velkých vad. Pokud můžete, pomozte nám s roznášením a tříděním věcí na bazárku. Prosíme, nenoste podzimní a zimní oděvy a obuv! Vyloženě zimní věci nebudeme přijímat. Oblečení pro dospělé prosíme max. 10 kusů.
Systém prodeje: Každou věc, kterou nechcete věnovat na charitu, označte svými iniciálami – ne však jen prvními písmenky vašeho jména a příjmení, použijte první tři písmena příjmení a dvě písmena jména, pořadovým číslem prodávaného oblečení a cenou. Příklad označení: Marie Nováková označí třetí prodávanou věc za 25 Kč tímto kódem: NOVMA/3/25.
Náš tip: k označení oděvů použijte cedulky i barevné cca 3x3cm, vhodný je i barevný symbol na každé cedulce či použití barevného fixu.
Na dražších kusech cedulky připevněte špendlíkem!
Napište si prosím seznam všech svých věcí předem! Tabulka pro seznam bude u dětské nástěnky a na farním webu.
Omezení: Maximální počet kusů od jednoho prodávajícího je 100. Raději ale méně. Věci pouze na charitu nemusíte označovat, noste však v omezeném množství. Kapacita sálu je omezená.
Dle svého rozhodnutí můžete část peněz získaných prodejem či některé kusy oblečení věnovat na charitu. Výtěžek bude i tentokrát darován Salesiánskému středisku na přestavbu vstupu s novou recepcí.
Zbylé oděvy a věci poputují tentokrát uprchlíkům v uprchlickém táboře Diavata v Řecku a do charitního šatníku Diakonie Broumov. Za spolupráci předem děkujeme Věrce Novotné, která věci pro uprchlíky shromažďuje průběžně již delší dobu.
Uvítáme dobrovolníky ochotné pomoci s organizací příjmu a prodeje!

Za tým organizátorů Štěpánka Syrová a Markéta Skalská
stepanka.syrova@seznam.cz, 775 320 621
M.Skalska@seznam.cz