Jarní bazárek, farní sál

Datum / čas
25.04.2017–26.04.2017
8:30–18:00


Jarní bazar opět pomůže potřebným

Srdečně vás zveme na tradiční farní akci! Děkujeme za přátelskou atmosféru minulých bazárků a faře za podporu. Jsme rádi, že náš nový farář Martin Hobza také bazárek podporuje. Těší nás praktický přínos bazárku a to, že se setkáváme i za účelem pomoci lidem v nouzi.

Termín: 25. a 26. 4.

Příjem: úterý 25. 4. od 8.30 do 13 hod. a od 14 do 18 hod.

Prodej: úterý 25. 4. od 14 do 18 hod.

středa 26. 4. od 8.30 do 13 hod. a od 14 do 18hod.

Kde: farní sál sv. Terezičky, Kobyliské náměstí 1

Příjem oblečení: Zkontrolujte prosím, že je oblečení vyprané a bez velkých vad. Pokud můžete, pomozte nám s roznášením a tříděním věcí na bazárku. Prosíme, nenoste zimní oděvy a obuv! Oblečení pro dospělé max. 10 kusů.

Systém prodeje: Každou věc, kterou nechcete věnovat charitě, označte svými iniciálami – ne však jen prvními písmeny vašeho jména a příjmení, použijte první tři písmena příjmení a dvě písmena jména; dále každou věc opatřete pořadovým číslem prodávaného oblečení a cenou. Příklad označení: Marie Nováková označí třetí prodávanou věc za 25 Kč tímto kódem: NOVMA/3/25. Napište si prosím seznam všech svých věcí předem! Tabulka pro seznam bude u dětské nástěnky a zde na farním webu.

Dle svého rozhodnutí můžete část peněz získaných prodejem či některé kusy oblečení věnovat charitě. Výtěžek bude tentokrát věnován potřebným přímo ve farnosti a v salesiánském středisku. Zbylé oděvy poputují do charitního šatníku v Kolíně.

Bližší informace:

Štěpánka Syrová: stepanka.syrova@seznam.cz

Markéta Skalská: M.Skalska@seznam.cz

Uvítáme dobrovolníky ochotné pomoci s organizací příjmu a prodeje!

 

Štěpánka Syrová a Markéta Skalská

 

Náš tip: k označení oděvů použijte cedulky, i barevné cca 3x3cm, vhodný je i barevný symbol na každé cedulce či použití barevného fixu. Na dražších oděvech cedulky připevněte špendlíkem!