Jeden dětský dárek navíc – sběr dárků, farní kancelář

Datum / čas
09.12.2018–16.12.2018
0:00


Ve spolupráci se sociálním odborem městské části Praha 8 máme možnost udělat radost vánočním dárkem některému dítěti z Prahy 8 ze sociálně slabších rodin. Na dětské vývěsce u zpovědnic bude od neděle 18.11.2018  k dispozici seznam 50 dětí , kde bude uvedeno jméno dítěte, věk a jeho přání. Hodnota dárků je letos určena většinou na 1 000,- Kč.

Prosíme Vás, kdo byste chtěli tímto způsobem některé z dětí potěšit, abyste se co nejdříve do seznamu závazně zapsali nebo kontaktovali mailem či telefonicky Katku Jelínkovou. Aktuální přehled přání bude zároveň průběžně k dispozici k nahlédnutí v elektronické podobě i na odkazu Jeden dětský dárek navíc 2018 (pouze pro čtení) na farním webu.

Zabalený dárek označený jménem a věkem dítěte odevzdejte, prosím, ve farní kanceláři v týdnu od neděle 9. do 16. prosince 2018. Předchozí  telefonická domluva (možný i e-mail)  s Tomášem Redlichem vítána.  Následně budou dárky předány pracovníky sociálního odboru městské části do konkrétních rodin. Převzetí dárků bude potvrzeno podpisy rodičů.

Zároveň je tu opět možnost  přispět i na aktivity dětí v rámci Salesiánského centra formou zakoupení slevového kuponu. Slevový kupon bude poskytnut vybraným dětem jako poukázka k úhradě části kurzovného vybraného kroužku či ceny tábora(chaloupky), které by byly pro děti jinak finančně nedostupné. Rezervace dárkových poukazů bude probíhat formou zápisu do seznamu v kostele, stejně jak je uvedeno výše. Hodnota slevového kuponu je stanovena ve výši 1 000,- Kč, tuto částku prosím zašlete na účet střediska č. 200 119 8943 / 2010 (Fio banka), do poznámky uveďte „Dárek navíc“, a to do 17.prosince 2018. Potvrzení o daru je možné vystavit.

Děkujeme všem, kdo se rozhodnete udělat radost dětem a podílet se tak na tajemství Vánoc.

Kateřina Jelínková, kontaktní osoba, správa seznamu dárků, k.jelinkova@gmail.com

Tomáš Redlich, pastorační asistent, farní kancelář, farnost.kobylisy@sdb.cz