Dětský karneval na téma ZOO od 14.00 a Nedělní oratoř, sportovní a herní odpoledne pro rodiny s dětmi od 15.00, prostory SaSM

Datum / čas
27.03.2022
14:00–18:00


Milé děti, mladí, rodičové,

v poslední době do našich plánů zasáhla covidová opatření. Podobně tomu bylo i u farního karnevalu. Ten jsme museli z ledna přesunout na březen. Jsme sice v postní době, ale 4. neděle je tzv. Jásavá, a my chceme v této složité době radost načerpat i ze společného setkání a podělit se o ni s ostatními. 

Farní karneval otevře své brány v neděli 27. 3. ve 14.00.  Téma karnevalu bude: ZOO. V tělocvičně Salesiánského centra se na vás bude těšit mnoho domácích i exotických zvířatek, dobrá hudba a soutěže.

Chceme vás požádat o spolupráci při zajišťování odměn pro děti. Budeme rádi za smysluplné hračky a drobnosti, které potěší dětskou duši. Prosíme, zanechávejte je na recepci. Pro potěšení bříšek zase přivítáme slané nebo sladké dobroty, které můžete přinést přímo na karneval či ponechat v kuchyňce po nedělní mši.

V neděli 27. 3. bude probíhat pro starší děti, mládež a dospělé, kteří by se na karnevalu necítili ve své kůži, nedělní sportovní oratoř. Oratoř začne v 15 hod. Účastníci si budou moct zahrát fotbal, volejbal, hokejbal nebo basketbal.  V závěru nedělní oratoře, což je kolem 18. hod., si poslechneme tradiční slůvko Dona Boska a společně se pomodlíme. Cokoliv ke společnému občerstvení vítáno, pití bude zajištěno.
Těší se na Vás  

přípravný tým KARNEVALU 2022 a tým nedělních oratoří