Noc kostelů

Datum / čas
07.06.2024
0:00


Noc kostelů se letos uskuteční v pátek 7. června 2024. Kostel a prostory farnosti budou od 15 do 22 h otevřeny veřejnosti. Od 15 do 18.30 budeme nabízet individuální prohlídky a v případě zájmu i prohlídky pro větší skupinky. V tomto čase bude také pro nejmenší návštěvníky připravena dětská dílnička s několika aktivitami.

Po skončení páteční mše (předběžně kolem 19.30) budete mít možnost opět zhlédnout vystoupení mladých umělců z naší farnosti pod vedením Terezy Večerkové. Po velkém úspěchu koncertu z loňského roku, očekáváme, že koncert bude probíhat od 19.30 do 20.30, v případě většího počtu vystupujících možná i o něco déle. Rádi bychom tímto opět vyzvali všechny potenciální zájemce (děti a mladé umělce z naší farnosti a jejich kamarády), kteří by měli zájem na Noci kostelů vystoupit, aby se ozvali Tereze (email tvecerkova@volny.cz) – detaily jsou již také vyvěšeny v separátním oznámení na nástěnce v kostele. Vzhledem k vystupujícím se bude podoba programu koncertu průběžně vyvíjet a měnit. Jeho finální podoba bude známá až pár dní před Nocí kostelů a bude k dispozici na místě v tištěné podobě. 

V průběhu celého odpoledne a po skončení koncertu bude také možné shlédnout videoprezentaci o historii a současnosti naší farnosti a také videoprezentaci o osobnosti a životě patronky našeho kostela. Těšíme se, že se společně uvidíme!

Vojtěch Záškodný