Podzimní bazar, farní sál, přístup přes zahradu

Datum / čas
03.10.2017–04.10.2017
Celý den


Srdečně vás zveme na tradiční farní akci! Děkujeme za přátelskou atmosféru minulých bazárků a faře za podporu. Těší nás praktický přínos bazárku a to, že se setkáváme i za účelem pomoci.

Příjem: úterý 3. 10. od 8.30 do 13 hod. a od 14 do 18 hod.

Prodej: úterý 3. 10. od 14 do 18 hod. středa 4. 10. od 8.30 do 13 hod. a od 14 do 18hod.

Kde: farní sál sv. Terezičky, Kobyliské náměstí 1

Příjem oblečení: Prosím zkontrolujte, že je oblečení vyprané a bez velkých vad. Pokud můžete, prosím pomozte nám s roznášením a tříděním věcí na bazárku. Prosíme, nenoste letní oděvy a obuv! Oblečení pro dospělé prosíme max. 10 kusů.

Systém prodeje: Každou věc, kterou nechcete věnovat charitě, označte svými iniciálami – ne však jen prvními písmeny vašeho jména a příjmení, použijte první tři písmena příjmení a dvě písmena jména, pořadovým číslem prodávaného oblečení a cenou.

Příklad označení: Marie Nováková označí třetí prodávanou věc za 25 Kč tímto kódem: NOVMA/3/25. Napište si prosím seznam všech svých věcí předem! Tabulka pro seznam ke stažení.

Dle svého rozhodnutí můžete část peněz získaných prodejem či některé kusy oblečení věnovat charitě. Výtěžek bude opět věnován potřebným přímo ve farnosti a v salesiánském středisku. Zbylé oděvy poputují do charitního šatníku v Kolíně.

Uvítáme dobrovolníky ochotné pomoci s organizací příjmu a prodeje!

Štěpánka Syrová a Markéta Skalská

stepanka.syrova@seznam.cz, tel. 775 320 621

M.Skalska@seznam.cz

Náš tip: k označení oděvů použijte cedulky i barevné cca 3x3cm, vhodný je i barevný symbol na každé cedulce či použití barevného fixu.

Na dražších kusech cedulky připevněte špendlíkem!