Podzimní bazárek, farní dál

Datum / čas
18.10.2021–20.10.2021
0:00


Vzhledem k příznivější epidemiologické situaci vás srdečně zveme na reálný bazárek. 

Termín: 18., 19. a 20. října 

Příjem: pondělí 18. října od 17 do 20 hod.

úterý 19. října od 8.30 do 13 hod. a od 14 do 18 hod.

Prodej: úterý 19. října od 10 do 13 hod. a od 14 do 18 hod.

              středa 20. října od 8.30 do 13 hod. a od 14 do 18 hod.

Kde: farní sál sv. Terezičky, Kobyliské náměstí 1

Příjem oblečení:

V pondělí od 17 do 20 hod. a v úterý během dne. Prosím zkontrolujte, že je oblečení vyprané a bez velkých vad!!! Pokud můžete, pomozte nám s roznášením a tříděním věcí na bazárku. Prosíme, noste jen podzimní a zimní oděvy a obuv! Vyloženě letní věci nebudeme přijímat. Oblečení pro dospělé prosíme max. 10 kusů, celkově všeho max. 50 ks!

Systém prodeje: Každou věc, kterou nechcete věnovat na charitu, označte svými iniciálami – ne však jen prvními písmeny vašeho jména a příjmení, použijte první tři písmena příjmení a dvě písmena jména, dále pořadovým číslem prodávaného oblečení a cenou. Příklad označení: Marie Nováková označí třetí prodávanou věc za 25 Kč tímto kódem: NOVMA/3/25.

Napište si prosím seznam všech svých věcí předem! Tabulka pro seznam  bude u dětské nástěnky a ke stažení na farním webu.

Náš tip: k označení oděvů použijte cedulky i barevné cca 3x3cm, vhodný je i barevný symbol na každé cedulce či použití barevného fixu.

Na dražších kusech cedulky připevněte špendlíkem!

Omezení: Maximální počet kusů od jednoho prodávajícího je 50. Raději ale ještě méně. Tentokrát prosíme nenoste věci pouze na charitu. Pokud chcete oblečení rovnou jen darovat, dávejte je přímo do charitních kontejnerů. 

Také bude potřeba respektovat omezení počtu osob v místnosti dle aktuálních hygienických opatření. Děkujeme za pochopení!

Plyšáci: Tentokrát můžete na bazárek donést malá plyšová zvířátka, velikost do 25 cm. Budou věnována na farní karneval. Máte-li nějaké opravdu krásné plyšové zvířátko, můžeme ho za symbolickou cenu i odkoupit. 

Dle svého rozhodnutí můžete část peněz získaných prodejem či některé kusy oblečení věnovat na charitu. Výtěžek bude i tentokrát darován na rekonstrukci farní kuchyňky. Zbylé oděvy a věci poputují do charitního šatníku Diakonie Broumov.

Uvítáme dobrovolníky ochotné pomoci s organizací příjmu a prodeje!

 

Za tým organizátorů Štěpánka Syrová, tel. 775 320 621, stepanka.syrova@seznam.cz

a Markéta Skalská, M.Skalska@seznam.cz