Špačci ve fraku, benefiční koncert, Salesiánské divadlo

Datum / čas
24.09.2019
19:00–21:00


Špačci ve fraku opět v Kobylisích

aneb Benefice na rekonstrukci vstupu Salesiánského centra

 

Srdečně Vás všechny zveme na koncert rodiny Špačkovy dne 24. září 2019 v 19 hod. do Salesiánského divadla.

Účinkují: Josef Špaček sen. (violoncello), Josef Špaček jun. (housle), Petr Špaček (violoncello), Jana Špačková (flétna, klavír), Jakub Špaček (klavír, housle). Slovem a úryvky z knihy Špačci ve fraku, 4. díl bude koncert provázet Eva Špačková.

Na programu uslyšíte skladby od W. A. Mozarta, J. Suka, E. Ysaÿe, F. Poulenca, Z. Kodályho, L. van Beethovena, S. Rachmaninova ad.

Výtěžek z koncertu bude věnován na rekonstrukci vstupu Salesiánského centra. Vstupenky je možné zakoupit v červnu a v září, každý všední den na recepci Salesiánského centra od 9 do 20 hod. O prázdninách se vstupenky prodávat nebudou. (Pozor, recepce sídlí během přestavby vstupu na hřišti. Směrovky vás navedou). Ceny vstupenek jsou 350,– a 400,– Kč. Vstupenka za 400,– je sponzorská a při zakoupení obdržíte i soutěžní číslo, které postoupí do soutěže o ceny. Cena vstupenky 350,– je vstupenka bez soutěžního čísla. Pokud budete chtít soutěžní číslo přikoupit, bude to možné (v jakémkoliv množství) na recepci Salesiánského centra nebo přímo během koncertu v divadle. Čím více soutěžních čísel, tím větší šance na výhru. 1 soutěžní číslo 50,– Kč.

V soutěži o ceny můžete vyhrát 3 x knihu Špačci ve fraku 4. díl se všemi podpisy účinkujících. 3 x velkou ručně zdobenou svíci z Galerie Aniretak. 1 svíce – 500,– Kč. 2 x krabičku s 8 dortíky, každá za 450,– Kč a poukázku na dort dle vlastního výběru v hodnotě 1 000,– Kč od bezlepkové pekárny Mlska. Všem dárcům děkujeme za dárky do soutěže o ceny. Děkujeme i Vám všem, kteří nás přijdete na koncert podpořit.

Vstupenky je možné rezervovat na e-mail: spackova@sdb.cz, tel: 734648946. Rezervované vstupenky je nutné uhradit nejpozději do 6. září 2019, po tomto datu nezaplacené vstupenky vracíme zpět do prodeje. Další informace najdete zde:

https://www.strediskokobylisy.cz/benefice