Termín přihlášek na turnaje ve fotbale a přehazované v rámci Dne SC

Datum / čas
19.05.2019
0:00


Fotbalový turnaj v rámci

Dne Salesiánského centra

DSCFotbal

Dne 25. 5. bude probíhat tradiční fotbalový turnaj v rámci dne DSC. Přihlašování bude letos probíhat výhradně elektronicky přes web https://www.strediskokobylisy.cz/akce/ a to od 15. 4. 2019 do 19. 5. 2019. (Papírovou přihlášku není třeba tisknout). Stačí se pouze přihlásit skrze webové stránky a uhradit startovné.

Možnosti přihlášení:

  • Přihlásit se jako tým (v týmu musí být od 6 do 11 hráčů – hraje se systémem 5+1): Pokud si budou chtít účastníci složit vlastní tým, postup je následující: každý účastník se zvlášť přihlásí přes web a do poznámky v přihlašování uvede domluvený název týmu. Je nutné, aby si týmy v kategorii starších vybrali ze svého týmu kapitána, který zajistí včasné příchody na zápasy a zajistí komunikaci s organizátory, a stejně tak ho připsali jméno kapitána do poznámky. Kategorie mladších týmů i týmy jednotlivců budou mít kapitány (trenéry) přidělené.
  • Přihlásit se jako jednotlivec (nemám tým): Pokud účastník nemá domluvený tým, přihlásí se přes web a pole poznámky nechá volné. Po ukončení přihlašování bude zařazen automaticky do nových týmů.

Hrát se bude ve dvou věkových kategoriích, podle toho je třeba se přihlásit.

  • Kategorie mladších 7–11 let (bude probíhat od 8:00)
  • Kategorie starších 12–16 let (bude probíhat od 13:00)
  • exhibiční zápas seniorů bude probíhat od cca 17:00 a není potřeba se na něj hlásit.

Startovné na turnaj činí 50 korun za osobu a zahrnuje žeton na občerstvení (rozdává se na začátku turnaje) a příspěvek na ceny.

Možnost přihlášení na turnaj končí 19. 5. Poté se již na turnaj nepůjde přihlásit.

Přihlášky v den turnaje rovněž nebudou možné.

Bližší informace o turnaji (detailní pravidla, harmonogram, organizační …) dostanou přihlášení účastníci do 23. 5. 2019.

Karel Malec

Turnaj v přehazované

Všechny holky a kluky, kteří se v rámci Dne Salesiánského centra nezúčastní fotbalového turnaje, zveme na turnaj v přehazované. Bude se hrát pravděpodobně v šestičlenných týmech v sobotu 25. května 2019 od 8.30 do 11.30 hod. na pískovém hřišti.

O kategoriích a týmech se rozhodne podle přihlášených.

Přihlašujte se prosím do 19. května přes web https://www.strediskokobylisy.cz/akce/. Vaše další dotazy zodpovíme také na emailu terezickaprodeti@gmail.com

Anka Zamborská a Ilona Blažková