Zahájení přihlašování na letní tábory a chaloupky

Datum / čas
01.02.2023–11.02.2023
0:00


Dobrá zpráva je, že za půl roku začínají letní prázdniny a s nimi i salesiánské tábory a chaloupky. Opět vám nabízíme k výběru několik možností. Prohlédněte si s dětmi letáček a vyberte si chaloupky, které se vám budou nejvíce hodit.

Přihlašování na tábory zahájíme jako každý rok od 1. února 2023 od 9 hodin.

Pravidla pro přijímání děti na chaloupky:

Na letní akce jsou přednostně přihlašovány děti, které již na chaloupkách nebo táborech byly v loňském roce (z důvodu kontinuity programů a navázaných přátelských vazeb). Tato možnost platí vždy pouze v prvním únorovém týdnu. Letos nejpozději do 7. 2. včetně.

Pokud se v této době nepřihlásí děti, které se chaloupek účastnily v předcházejícím roce, postupujeme místa dalším zájemcům v pořadí, v jakém se přihlásili.

Děti, které se hlásí na tábory a chaloupky, musí mít vychozenou 1. třídu. Je nutné, aby děti uměly psát, byly zvyklé na kolektiv apod. (Toto pravidlo neplatí pro příměstský tábor pro nejmenší děti.)

Hlásíte-li k nám dítě na tábor, prosíme vás o poskytnutí úplných informací o zdravotním stavu a dalších důležitých informací (např. výchovné problémy, specifické stravovací návyky, těžkosti s usínáním, hyperaktivita, plachost dítěte, plačtivost atp.). Tím nám pomůžete zajistit pro celou skupinu dětí odpovídající péči a lépe přizpůsobíme program. Předejdeme tak nečekaným zjištěním až v průběhu tábora, které často přinesou nejednu komplikaci. Pokud se na akci sejde více dětí se specifickými potřebami, o kterých předem nevíme, nejsme schopni zajistit ani odpovídající počet vedoucích. Předem děkujeme za vaši důvěru a upřímnost. Tyto informace prosím uveďte do položky Upozornění na zdravotní stav. Specifické zdravotní problémy neznamenají, že se dítě akce nemůže účastnit.

Bezinfekčnost, kterou odevzdáváte v den odjezdu na tábor, najdete na našem webu:

https://strediskokobylisy.cz/tabory

Návod na přihlašování zde: 

https://strediskokobylisy.cz/navod-k-prihlasovani-na-aktivity

 

Přihlašování na ostatní akce během školního roku najdete v systému Domeček:

https://strediskokobylisy.iddm.cz/prihlaseni

Pokud obdržíte oznámení o přijetí vašeho dítěte na chaloupku nebo tábor, prosíme o úhradu příslušné částky převodem z účtu v termínu dle pokynů v přihlášce.

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám na: chaloupky@sdb.cz, rádi Vám odpovíme.

 Eva Špačková