Zakladatel Mary´s Meals u Terezičky, moderuje K. Lachmanová, kostel

Datum / čas
10.05.2023
19:20–21:00


Po britské královně Alžbětě, papeži Františkovi, několika univerzitách a dalších významných institucích to bude na začátku května naše farnost, která pozvala zakladatele Mary’s Meals, pana Magnuse MacFarlane-Barrowa. Můžete se s ním setkat ve středu 10. 5. po večerní mši svaté (cca od 19.20) v kostele. Moderuje a překládá Kateřina Lachmanová, během večera zahraje a zazpívá Pavel Helan.

Moc děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem připojili k podpoře Mary’s Meals. Někteří z naší farnosti pomáhali při prezentacích ve farnostech, na školách, uspořádali benefiční koncert nebo sportovní zápas. Největší radost je to samozřejmě pro děti, pro které je pomoc určena, tedy pro děti z nejchudších částí světa. Tam jim jídlo od Mary’s Meals doslova zachraňuje životy. Tím, že se vydává ve školách, motivuje malé školáky ke vzdělání, a dává jim tak naději na lepší život, než měli jejich rodiče. 

Od neděle 7. 5. až do středy 10. 5. bude uprostřed kostela zvláštní kasička s modrým označením Mary’s Meals a s QR kódem. 

V případě, že byste nemohli ve středu 10. 5., není vše ztraceno. V podobné sestavě (Magnus, K. Lachmanová a P. Helan) proběhne další setkání o den později ve čtvrtek 11. 5. v 19 hodin v Komunitním centru Matky Terezy v Praze na Chodově. Je to sice metrem přes celou Prahu, ale jako bonus navíc bude probíhat po skončení hlavního programu ještě autogramiáda Magnusových knih.

Marek a Jana Poláškovi