Oslava sv. Terezičky 2021

V  pátek 1. října zveme na liturgickou oslavu ke cti patronky našeho kostela a  celé farnosti. Mši svatou v  18.30 hodin bude celebrovat karmelitán Jan Vianney Pavel Hanáček a na závěr nám již tradičně požehná růže. 

Neděle 3. října je příležitostí k  setkání farnosti. Od 10 hodin bude prostor ve farní zahradě i v podloubí k dispozici k vzájemným setkáním a k seznámení se s novými lidmi ve farnosti. Pro děti a mládež budou otevřena hřiště. Ve 12 hodin bude požehnán oběd z vlastních zásob, tedy to, co si s sebou přinesete. Můžete připravit něco i pro druhé a pozvat je. (Pro ty, kteří se o tom nedozví nebo nebudou moci něco přinést, nabídneme klobásy a pečivo.) K dispozici bude gril, ohniště, pivo a točená limonáda. Od 13 do 16 hodin bude probíhat obvyklá nedělní oratoř pro děti školního věku, kterou připravuje už osvědčený tým. Ostatním dáváme možnost připravit nějaké aktivity pro předškoláky, rodiny a  pro dospělé do 100 let. Koordinace těchto aktivit se ujala Zuzka Jiráková, které za to děkujeme. Nabídky prosím posílejte na e-mail farnost.kobylisy@sdb.cz. 

Těšíme se na obě setkání. 

František Blaha a Tomáš Redlich

V neděli 3. října 2021 vás zveme do oratoře Dona Boska – sportovní a herní odpoledne pro rodiny s dětmi, které začíná a končí společnou modlitbou. První říjnovou neděli mohou děti malovat křídami na chodník, zahrát si s dalšími dětmi ping-pong, fotbal, volejbal, basketbal, přehazovanou nebo hokejbal. Všechny aktivity budou v rámci oslavy slavnosti sv. Terezičky. V závěru nedělní oratoře se sejdeme, vyslechneme tradiční slůvko Dona Boska a společně se pomodlíme. Začátek nedělní oratoře bude výjimečně ve 13.00. Cokoliv ke společnému občerstvení je vítáno, pití bude zajištěno.

Pokud nám to pandemická opatření dovolí, plánujeme další nedělní oratoř na neděli 24. 10. – podzimní oratoř. Začátek podzimní oratoře bude v 15.00 a závěr je obvykle kolem 18. hodiny. 

Tým nedělních rodinných oratoří