Program Dnů víry

Těšíme se, že v prvním červnovém týdnu budeme moci sdílet vzájemně víru, naději, ale i názory a starosti nás všech. Ve dnech 1.6 – 5.6. nás můžete potkat u Zdi nářků a nadějí, před hlavním vchodem do kostela sv. Terezie od Dítěte Ježíše, Kobyliské nám. 1.

Banner na webové stránky 280 x 120

Budeme tam k dispozici každý den od 16-22h. Rádi se pomodlíme za Váš konkrétní úmysl. Máme pro Vás také dárky, které obstarali lidé z našeho kostela ( jsou to dárky putující Od srdce k srdci). Můžete si  prohlédnout prostory kostela, zapálit svíčku, poznat více salesiány a Salesiánské centrum.

 

A navíc máme připraven pestrý program na jednotlivé dny:

1. června v 19:30 Jde se na pivo! Se salesiánem Vaškem

Zveme Vás na pivo a popovídání s knězem a salesiánem Václavem Jiráčkem. Poznejte sympatického třicátníka, který se rozhodl tak jako Don Bosco sloužit mladým lidem. Přijměte prosím jeho pozvání. Sraz před hlavním vchodem do našeho kostela sv.Terezie od Dítěte Ježíše

2. června v 19.45 Setkání nad Biblí

Biblické společenství je otevřeno úplně všem. K popovídání a sdílení Bible jménem celé skupinky srdečně zve Perla. Sraz před hlavním vchodem do našeho kostela sv.Terezie od Dítěte Ježíše

3. června v 19.00 Diskuzní večer na téma: „Má vůbec smysl dnes ještě v něco věřit?“

Jedná se o ukázkový večer kurzu Alfa, během kterého chceme vytvořit prostor pro diskuzi o náboženství. Akci pořádá přípravný tým kurzu Alfa pro mládež, zvány jsou ale všechny věkové kategorie. Chceme pozvat jak věřící, tak nevěřící. Prostě všechny, kteří mají zájem diskutovat o náboženství. Najdete nás kousek od výstupu z metra Kobylisy, směr Salesiánské centrum. V 19:00 začneme lehkou večeří, po které následuje krátké uvedení tématu a zajímavý osobní příběh. Rozdělíme se do menších diskuzních skupinek, ve kterých si o daném tématu ve druhé polovině večera popovídáme. Konec můžete očekávat okolo 21:00. V případě nejasností neváhejte kontaktovat Filipa Vodrážku nejlépe přes SMS na tel.: 776338607.
 
4. června v 19:30 Posezení u vínka s naším farářem Jožkou

Jak napovídá jméno našeho faráře, není to Pražák, ale Pražáky má rád, stejně jako dobré moravské i jiné víno. Často a rád se setkává s lidmi, kteří hledají cestu k víře.

Přijměte prosím jeho pozvání.

Sraz před hlavním vchodem do našeho kostela sv. Terezie od Dítěte Ježíše

 

4. června v 19.30 Setkej se s Bohem v tichu kostela (celonoční adorace)

Rozjímání v tichu a ve tmě oprošťuje od světa plného zvuků a obrazů. Tma vytváří atmosféru intimity a pomáhá nalézt odvahu přijít a setkat se s Pánem. Protože 4.6. slavíme Boží tělo a děkujeme za přítomnost Ježíše v Eucharistii, bude v našem kostele od 19.30 do pátečního rána 6.00 vystavena Eucharistie. 

Více o celé akci Dny víry, která se koná na různých místech Prahy v první červnový týden, se dozvíte na webových stránkách http://www.dnyviry.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *