Prosby o modlitbu

Poslat novou prosbu o modlitbu (Anonymní)


Upozornění: Prosba se zobrazí až po jejím schválení.

 

Prosím o modlitbu za uzdravení moji mamky Heleny.
20. 9. 2021
Prosím Vás o modlitbu za úspešný priebeh operácie mojej sestry, ktorej budú operovať chrbticu. Má ešte len 57 rokov, kiežby jej Pán Boh dal ešte zdravie a silu.
20. 9. 2021
Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.
20. 9. 2021
Prosím o modlitbu za uzdravení mé vážně nemocné přítelkyně Dragici.
20. 9. 2021
Na poděkování Panu Bohu a Panně Marii za dar života a zdraví s prosbou o požehnání do dalších let.
19. 9. 2021
Prosim o modlitbu za moje uplne uzdraveni.moc dekuji.
18. 9. 2021
Dobrý den. Moc prosím o Modlitbu za uzdravení mé první prababičky Bohumily. Která se dnes nečekaně ošklivě potloukla v obchodě. Mám o Ní strach tak doufám, že JÍ bůh brzo vyléčí. Amen. V.
17. 9. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
16. 9. 2021
Prosím o modlitby za moje vnúčatka a za pokoj v mojej rodine. Ďakujem
15. 9. 2021
Bože, prosím pomoz mé dceři. Děkuji.
14. 9. 2021
Děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.
9. 9. 2021
Dobrý den. Moc prosím o modlitbu za další část rodiny aby nás začla respektovat takový jací jsme a né aby nás pořád kritizovala. Mě z toho bývá často špatně i když se mám dobře. Jsem ráda že mohu chodit do kostela kde mě lidi přijímají i takovou jaká jsem. Děkuji. V. amen.
9. 9. 2021
Prosím o modlitbu, aby se záležitost s pěveckým sborem co nejdříve vyřešila v souladu s Boží vůlí. Děkuji.
9. 9. 2021
Drazí, prosím vás o modlitbu za dary Ducha svatého a za Jeho pomoc pro dceru, která si našla práci, aby v práci vytrvala a aby se jí dařilo. Děkuji.
7. 9. 2021
Prosím o modlitbu za rodinu Jarusky aby si ji chtěl vzít její přítel, za jejich ochranu a požehnání a Láska aby se uzdravila mezi nimi. Pokoj aby byl i mezi jejich syny.
4. 9. 2021
Dobrí ľudia, prosím o modlitbu za odpustenie,uzdravenie a dar lásky do môjho a manželovho srdca a jeho navrátenie do nášho manželstva. Ďakujem pekne.
5. 9. 2021
Prosím o modlitby pre svojho syna, pomoc Božiu ochranu Božiu, vedenie Duchom Svatym Bohu vďaka.
5. 9. 2021
Prosím o modlitby za zdravie, šťastie, Božie požehnanie, Božiu pomoc a ochranu, za Boží pokoj pre moju sestru s rodinou. Ďakujem
5. 9. 2021
Prosím o modlitby za dobré zdravie pomoc ochranu Matky Božej. Bohu vďaka.
3. 9. 2021
Prosíme, aby nám Bůh pomohl ve všech oblastech našeho života – rodina, přátelé, sousedé, finance, zdraví, práce...Pán Bůh zaplať za Vaše modlitby. MK&MŠ
2. 9. 2021
Prosím za A a T.
2. 9. 2021
Dobrý deň, prosím vás o modlitbu za moje uzdravenie, aby my Pán Boh pomohol všetko zvládnuť ťažké životné obdobie vyslyšal naše vrúcne modlitby a vložil my do srdca vieru v jeho milosrdenstvo , vieru v pomoc jeho matky Panny Márie, radosť a pokoj. Anna
1. 9. 2021
Prosím o modlitbu pro mého syna, za jeho zdraví a štěstí v novém zaměstnání a za moji vnučku a její zdraví a štěstí. Bohu díky
1. 9. 2021
Prosím o modlitbu za sestry našej provincie. Srdečná vďaka.
31. 8. 2021
Děkuji a stále prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela a NYNÍ TÉŽ ZA JEHO UZDRAVENÍ Z BOLESTIVÉHO ONEMOCNĚNÍ NOHY. Prosím o modlitbu za uzdravení kolegyně z vážné nemoci. Prosím o modlitbu za to, abych se zbavila tlaku na výkon a touhy po falešné dokonalosti. Stále prosím o modlitbu za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů a učitelů a za dary Ducha Svatého pro všechny.
31. 8. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
29. 8. 2021
Prosím o modlitby za odvrácení zla všech nepřátel a falešných přátel, za Boží ochranu před zákeřností zlých lidí, a za umlčení všech zlých jazyků... PBZ!
29. 8. 2021
Terezičko prosím pomoz.
29. 8. 2021
Prosím o modlitby za odpustenie hriechov, za zdravie, šťastie, Božie požehnanie, Božiu pomoc a ochranu v každej oblasti nášho života pre mňa a moju sestru s rodinou. Prosím o modlitby za mojich nebohých rodičov a všetkých predkov. Prosím o modlitby za nenarodené dieťa v dôsledku úmyselného potratu. Ďakujem
29. 8. 2021
Dobrý den. Moc prosím za modlitbu mé varhanice Marie která má potíže s tlakem. Je mi jí líto a dopředu vám za všechno děkuji a ráda bych jí přála aby se uzdravila protože je to taky moc hodná osůbka. Amen.
29. 8. 2021
prosím vrúcne o modlitbu za dar odpustenia a lásky a navrátenie manžela späť do nášho manželstva. Ďakujem.
28. 8. 2021
Prosím Vás o modlitbu za seba, Michala, otca a našu i jeho rodinu, aby sa diala božia vôľa v záležitostiach, ktoré je potrebné riešiť a aby si Ty duch boží a tvoja milosrdná láska do toho všetkého vstúpili. Matka Božia vkladám to do tvojich materinských rúk a do vôle a všemohúcnosti najvyššieho. Nech ste požehnaní. Amen.
10. 8. 2021
Prosím o modlitbu za úspěšné zvládnutí státních zkoušek příští týden a tedy i úspěšné ukončení studia.
25. 8. 2021
Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku a Marka prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla.
25. 8. 2021
Prosím o modlitby za uzdravenie z anémie, zo všetkých chorôb, bolestí a z hnevu pre moju sestru. Ďakujem
25. 8. 2021
Dobrý den. Mockrát vám všem děkujeme za modlitby. Prababička Bohumila je na tom naštěstí dobře. Kdyžto prababička Pavla je na tom dosti špatně. Opět jí odvezla záchranka do špitálu. A opět se jí objevila voda na plicích a je ve vážném stavu. Tak máme o ní veliký strach i když víme, že pán Bůh je s námi a že jí určitě dá šanci na život. Jinak obě prababičky jsou vám všem moc vděčné že na ně myslíte. Děkujeme. S pozdravem rodina.
19. 8. 2021
Bože, prosím ukaž, že o mně víš.
24. 8. 2021
Všemohoucí Bože, ze srdce prosíme o dar zdraví pro celý svět a za pokoj a mír ve světě. Svatá Panno Maria, oroduj za nás. Svatý Josefe, oroduj za nás. Amen.
24. 8. 2021
Dobrý den. Moc prosíme za vzpomínkovou modlitbu na pana Jiřího, který nám předevčírem odešel do nebeského domova. Je nám po něm smutno. Před rokem prodělal rakovinu, ale jinak měl chuť do života. Dožil se vysokého věku 80 let. Děkujeme.
24. 8. 2021
Prosím o modlitbu za naše manželství, za jeho obnovu a záchranu a manželův návrat domů. Odvrať Pane nebezpečí rozvodu. Ježíši, smiluj se nad námi. Amen
23. 8. 2021
Prosím o sílu pro těžko nemocného tatínka Frantiska
22. 8. 2021
Sláva Ježišovi Kristovi! Chcem poprosiť o modlitbu za moju manželku Janku, ktorá sa borí následkami zneužívania v detstve, už roky bojuje s depresiami, poruchami príjmu potravy, sebapoškodzujúcimi a samovražednými sklonmi. Chodí aj na psychoterapiu ale všetko pomáha len pomaly a nachvíľu, stále ju niečo "ťahá dole" a veľmi by som si želal, aby v tom Boh definitívne zvíťazil a uvoľnil ju zo zovretia Zlého. Prosím aj o modlitbu za všetkých žijúcich aj zosnulých členov jej rodiny, ktorí spôsobili jej situáciu. Ďakujem!
20. 8. 2021
Prosim o modlitbu za moje uplne uzdraveni.moc dekuji.
20. 8. 2021
Prosím za Terezku.
19. 8. 2021
Prosím o modlitby za zdravie a silu pre Alenku, ktorú zajtra čaká náročná onkologická operácia. Ďakujem. Pán Boh zaplať .
18. 8. 2021
Prosím o modlitby za dar počatia zdravého dieťatka do rodiny mojej dcéry Evky a Samuela.
17. 8. 2021
Prosim o modlitbu za manžela. Za dar viery a zdravia pre neho, aby nas lubil, nebol povysenecky a nedaval mi dovod na ziarlenie. dakujem..
16. 8. 2021
Prosím o modlitby za Mariku a jej rodinku. Ďakujem
16. 8. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
15. 8. 2021
Prosím o modlitbu za nájdenie partnera, aby som konečne našla lásku a nebola viac osamelá. PBZ
11. 8. 2021