Prosby o modlitbu

Poslat novou prosbu o modlitbu (Anonymní)


Upozornění: Prosba se zobrazí až po jejím schválení.

 

Prosba za obrácení a uzdravení Ladi K.
20. 6. 2021
Prosím o modlitbu za mého milého, za vyléčení našeho vztahu a znovunalezení lásky.
21. 6. 2021
Děkuji a stále prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela a NYNÍ TÉŽ ZA JEHO UZDRAVENÍ Z BOLESTIVÉHO ONEMOCNĚNÍ NOHY. Prosím o modlitbu za uzdravení kolegyně z vážné nemoci. Prosím o modlitbu za to, abych se zbavila tlaku na výkon a touhy po falešné dokonalosti. Stále prosím o modlitbu za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů a učitelů a za dary Ducha Svatého pro všechny zejména nyní na závěr školního roku a na začátku prázdnin.
21. 6. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
19. 6. 2021
prosim o modlitbu za manzelku - za jej tazku situaciu na pracovisku, aby Pan zastavil akterov sikany a pravda vysla najavo, aby kvoli tomu neprisla o pracu. dakujem
18. 6. 2021
Drazí, děkuji vám a i nadále vás prosím o modlitbu za dary osvobození od zlého, odpuštění a uzdravení, za dary obrácení a víry, za dary Ducha svatého, za životní sílu, odpovědnost a pracovitost pro dceru Jitku, Milana a jejich syny. Pro Jitku prosím o zvláštní dar osvobození z duševní poruchy a také o nástup do trvalého zaměstnání. Prosím o úspěšnou operaci kyčle pro synovce Pavla a pro Pavla a sestřenici Anežku prosím o dar úplného uzdravení.
18. 6. 2021
Ježišu Synu Boží, zmiluj sa nad nami. Matka Božia Panna Mária, oroduj za nás, ktorí sa k Tebe utiekame. Anjeli strážny, anjeli archanjeli, orodujte za nás. Amen.
16. 6. 2021
Prosím o modlitbu za brata .. prosím.. dakujem.
15. 6. 2021
Prosím za bratra, přitáhni ho na své Nejsvětější srdce.
15. 6. 2021
Prosím o modlitbu za naše manželství, za jeho obnovu a záchranu a manželův návrat domů. Odvrať Pane nebezpečí rozvodu. Ježíši, smiluj se nad námi. Amen
15. 6. 2021
Prosím o modlitbu za ochranu před těmi co mne pronásledují a škodí. Za jasnou mysl a abych mohla jít přímími cestami,a nepadla do rukou nepřátel, usiluji o to abych přišla o práci často jsem nemocná a zatížena v myšlenkách na ně.
15. 6. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Prosim, aby jej vysetrenie ktore absolvuje zajtra dobre dopadlo. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
14. 6. 2021
Prosím o modlitbu za vnútorné uzdravenie zo psychického nátlaku a pokoj v duši a ochranu pred znásilnením a obťažovanim a pred samovrazednymi myslienkami. Pbz
14. 6. 2021
Prosim velmi o modlitby za uzdraveni Mamky . Děkuji
13. 6. 2021
Prosim velmi o modlitby za uzdraveni maminky
13. 6. 2021
Skrze Ježíše Krista Tě Bože prosím o obnovu a vzkříšení našeho manželství. Věřím Pane. Svatá Terezinko z Lisieux primluv se za nás u Pána. Amen
13. 6. 2021
Terezičko prosím pomoz.
12. 6. 2021
Prosím o modlitby pre moju sestru s manželom za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní. Ďakujem
12. 6. 2021
Bože, prosím pomoz mé dceři. Děkuji.
10. 6. 2021
Všemohoucí Bože, náš nebeský Otče, ze srdce Tě prosím o dar zdraví pro naši sestřenici Veroniku, která je v požehnaném stavu. Ochraňuj ji a její děťátko. Svatá Panno Maria, oroduj za nás. Svatý Josefe, oroduj za nás. Amen.
10. 6. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
9. 6. 2021
Pochválen buď Pán Ježíš Kristus, z celého srdce bych vás chtěla poprosit o modlitby za našeho milovaného Egberta, který leží v kritickém stavu v nemocnici. Prosím o modlitbu, aby se stal zázrak uzdravení a ještě zde s námi mohl být, měl ještě hodně plánů a takto by odejít v nemocnici nechtěl. Pán Bůh vám to zaplať. Velmi si vážíme každé modlitby, kterou budete směřovat za uzdravení. Moc děkujeme a pokud můžeme přispět nějak peněžním darem, tak nám prosím napište třeba číslo účtu Jinak na vás budeme vzpomínat také v modlitbách. S Pánem Bohem a přáním pěkného dne Lenka
8. 6. 2021
Všemohoucí Bože, ze srdce Tě prosím za dar zdraví duše i těla pro celý svět a za uzdravení všech nemocných. Svatá Panno Maria, oroduj za nás. Svatý Josefe, oroduj za nás. Amen.
8. 6. 2021
Drazí, děkuji vám a stále vás prosím o modlitbu za osvobození od zlého, odpuštění a uzdravení, za dary obrácení a víry, za dary Ducha svatého, za životní sílu, odpovědnost a pracovitost pro dceru Jitku, Milana a jejich syny; pro Jitku také za nalezení trvalého zaměstnání. Prosím o modlitbu za úspěšné operace kyčlí a dar úplného uzdravení pro synovce Pavla a sestřenici Anežku.
8. 6. 2021
Děkuji a stále prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela a NYNÍ TÉŽ ZA JEHO UZDRAVENÍ Z BOLESTIVÉHO ONEMOCNĚNÍ NOHY. Prosím o modlitbu za uzdravení kolegyně z vážné nemoci. Stále prosím o modlitbu za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů a učitelů a za dary Ducha Svatého pro všechny zejména nyní při přechodu na prezenční výuku.
7. 6. 2021
Prosím o modlitby za vzťahy v mojej rodine. Ďakujem
5. 6. 2021
Drazí, děkuji vám a stále vás prosím o modlitbu za osvobození od zlého, odpuštění a uzdravení, za dary obrácení a víry, za dary Ducha svatého, za životní sílu, odpovědnost a pracovitost pro dceru Jitku, Milana a jejich syny. Prosím o modlitbu za úspěšné operace kyčlí a dar úplného uzdravení pro synovce Pavla a sestřenici Anežku.
3. 6. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
3. 6. 2021
Prosím o modlitbu za mamu, ktorá je onkologický chorá.
1. 6. 2021
Pochválený buď Ježiš Kristus! Chcel by som Vás požiadať o modlitbu za úspešný priebeh výberového konania na pracovnú pozíciu, ktoré ma čaká budúci štvrtok. Prosím o Dary Ducha Svätého, ochranu Panny Márie. Nech sa stane Božia vôľa, nech sa stane tak, ako to Pán uzná za najvhodnejšie. S úctou ďakujem, Ladislav
1. 6. 2021
Všemohoucí Bože, prosím za uzdravení všech nemocných, kteří strádají na těle i na duši. Svatá Panno Maria, oroduj za nás. Svatý Josefe, oroduj za nás. Amen.
1. 6. 2021
Prosim za Patrika o pomoc Ducha Sväteho PBz
31. 5. 2021
Naléhavě prosíme o modlitbu za vyřešení komplikované, lidsky bezvýchodné situace s nemocnou příbuznou-odmítá pomoc. Děkujeme.
30. 5. 2021
Drazí, prosím vás o modlitbu za osvobození od zlého, odpuštění a uzdravení, za dary obrácení a víry, za dary Ducha svatého, za životní sílu, odpovědnost a pracovitost pro dceru Jitku, Milana a jejich syny. Prosím o modlitbu za úspěšné operace kyčlí a dar úplného uzdravení pro synovce Pavla.
29. 5. 2021
Prosím o modlitbu za tatínka, který již déle bojuje s rakovinou, aby se nemoc nešířila a podařila se zcela vyléčit. Také prosím, aby tatínek našel cestu k Pánu Bohu. Moc děkuji!
27. 5. 2021
Prosim o modlitbu za mna za uzdravenie na tele a na dusi.PBZ
26. 5. 2021
Prosím o modlitbu za synovu rodinu. Letos čekají další dítě. Syn t. č. kouří - astmatik, pije, má deprese, třepe se, dítě nechce. Za uzdravení všech synových zranění z dětství a za celý jeho dosavadní život. A aby jeho duše neodešla na věčnost v tomto stavu, za spásu jeho duše a šťastnou hodinu smrti.
25. 5. 2021
Prosim velmi pekne o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
25. 5. 2021
Prosím o modlitby za moju nepriateľku, aby si uvedomila, čo robí. Ďakujem
24. 5. 2021
Všemohoucí Bože, náš nebeský Otče, za srdce Tě prosím za uzdravení všech nemocných, kteří se nakazili coronavirem. Svatá Panno Maria, oroduj za nás. Svatý Josefe, oroduj za nás. Amen.
24. 5. 2021
Prosím o modlitbu za zdárný průběh pooperační léčby tatínka Petra a sílu Ducha sv. pro jeho rodinu.
24. 5. 2021
Prosím o modlitby za správny výber vysokej školy pre dcéru, za zdravie a vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre rodičov, za vhodné zamestnanie a pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine. PBZ.
23. 5. 2021
Prosím o pomoc v těžkých situacích, spásu a Boží ochranu.
22. 5. 2021
Bože prosím pomoz nám.
22. 5. 2021
Prosím o modlitbu za záchranu manzelstva mojej dcéry Veroniky a za obrátenie jej manžela.
20. 5. 2021
Všemohoucí Bože, náš nebeský Otče, ze srdce Tě prosím za uzdravení všech nemocných. Svatá Panno Maria, oroduj za nás. Svatý Josefe, oroduj za nás. Amen.
21. 5. 2021
Prosím moc o modlitbu za to, ať maminky vyšetření CT ukáže, že maminka nemá vážný zdravotní problém. Mockrát děkuji.
20. 5. 2021
Matka Božia, prosím ťa za môjho brata i jeho budúcu manželku manželku. Za BP, dary duchasvätého, božiu pomoc a ochranu a potrebné milosti. Amen.
19. 5. 2021
Drazí, prosím vás o modlitbu za osvobození od zlého, odpuštění a uzdravení, za dary obrácení a víry, za dary Ducha svatého, za životní sílu, odpovědnost a pracovitost pro dceru Jitku, Milana a jejich syny. Prosím o modlitbu za úspěšné operace kyčlí a dar úplného uzdravení pro synovce Pavla.
19. 5. 2021
Prosím o přímluvu za uzdravení všech, kteří onemocněli coronavirem a za všechny, kteří strádají na těle i na duši.
19. 5. 2021