Brigáda v Drastech

Datum / čas
10.06.2023
0:00


Protože od naší poslední červnové návštěvy v Drastech už uplynulo hodně měsíců a práce je pořád dost, plánujeme další brigádu v sobotu 10. června 2023, na kterou všechny srdečně zveme. Sraz je v 9.00 hod přímo v Drastech na dvoře kláštera.

Příjezd do Drast je možný autem nebo příměstským autobusem č. 374 z Kobylis do zastávky Klecany, Drasty – zastávka na znamení. Nářadí a rukavice jsou k dispozici, svačinu si prosím vezměte s sebou. Většinou se jedná o práce na pozemku i v budovách. Pokud se rozhodnete k nám přidat, prosíme, abyste se předem přihlásili na níže uvedené emailové adrese, abychom věděli, kolik nás bude a mohli to dát dopředu sestrám vědět.

Pokud byste se rozhodli stavbu klášterního areálu podpořit finančním příspěvkem, můžete tak učinit zasláním daru na účet u Komerční banky číslo 115-3844130247/0100. Sestry jsou vděčné za každou pomoc a za všechny dobrodince se pravidelně modlí a každý měsíc je za ně sloužena mše svatá. 

Bližší informace o budování kláštera najdete na stránkách karmeldrasty.eu, kde najdete také obecné informace o brigádách a dalších možnostech, jak sestry při jejich díle podpořit. 

Těšíme se na viděnou v Drastech.

 

Za společenství Beta