Farní pouť do Kladského pomezí, sraz před kostelem

Datum / čas
16.10.2021
7:00–19:30


Připomínám, že odjezd je v 7.00 hod ráno od kostela, návrat kolem 19.30 hod. tamtéž. Cena za přepravu pro dospělého činí 500 Kč, pro děti do 15 let věku 250 Kč. Vstupné do broumovského kláštera zahrnuto není. Pro dospělého, včetně seniorů, činí 100 Kč, děti 6–15 let a studenti platí 60 Kč. Prosím, abyste si připravili peníze tak, jak výše uvádím, protože budou vybírány za jízdy. Vezměte si turistickou obuv, protože ke kapli půjdeme lesní cestou. Obědová přestávka s chvilkou odpočinku (jídlo si vezměte s sebou) je plánovaná po ukončení mše svaté na prostranství u suchodolské kaple. 

Vlastní průběh cesty by měl být uskutečněn podle směrnic stanovených ministerstvem zdravotnictví. V době psaní tohoto textu vycházím z jejich aktuálních podmínek a z konzultace s hygienickou stanicí Prahy 8. S ohledem na to, že nemůžeme v průběhu cesty dodržet dostatečný odstup mezi osobami, měli bychom sedět v respirátorech či nanorouškách podobně jako v prostředcích MHD. V případě, že si při cestě upravíte respirátor tak, aby se vám lépe dýchalo, prosím o ohleduplnost ke svému okolí, a samozřejmě i k sobě. Předpokládám, že jsme pravděpodobně všichni očkovaní, přesto to neznamená, že covidem nemůžeme být infikováni. Vakcinace nám zabezpečuje jenom to, že případný průběh nemoci by neměl být těžký. Proto prosím, buďme opatrní. V případě kašle či jiných zdravotních potíží prosím o přehodnocení vaší účasti.

Pokud se někdo z jakýchkoliv důvodů rozhodl, že se pouti nezúčastní, oznamte svůj záměr včas buď paní kostelnici Věrce Karelové v sakristii nebo na recepci Salesiánského centra (283 029 111), nejpozději však do středy 13. října, aby mohl být dán prostor přihlášeným náhradníkům. 

 

Na setkání s vámi se těší Jiří Janák