Advent 2023

Tvoření adventních věnců

Informace zde

Rorátní adventní bohoslužby

Pokud se chceš připravit na Vánoce a máš tu možnost, přijď na ranní mši svatou v 6.30 h (v neděli až v 7.30). Každé úterý bude doprovázena varhanami. Samozřejmě je možné se zúčastnit i večerních bohoslužeb v 18.30 a středečních bohoslužeb pro děti v 17 h.

Průvodce adventem

V Google Play nebo v App Store je možné stáhnout aplikaci PRŮVODCE ADVENTEM. Jsou v ní  biblická čtení na každý den v adventu a inspirativní texty autorů různých věkových skupin. Pro kostel by mělo být k dispozici 400 ks brožurek.

Předvánoční svátost smíření

  • od 11. do 16. prosince od 18 do 18.30 hod. 
  • a od 17. do 23. prosince od 17 do 18.30 hod. Od 17 do 18 bude v tyto dny (kromě úterka a středy) příležitost k tiché adoraci Eucharistického Ježíše. 
  • Zvláštní příležitost pro děti se nabízí ve středu 20. prosince od 16 do 17 hodin. Zvu zejména děti, které letos poprvé přistoupily ke svatému přijímání.  

Návštěvy nemocných

Pokud víte o starých a nemocných bratřích a sestrách, kteří stojí o předvánoční návštěvu kněze a přijetí svátostí, ozvěte se prosím co nejdříve na e-mail farnosti: farnost.kobylisy@sdb.cz, zatelefonujte na 283 029 165 (pokud to hned nezvedneme, ozveme se zpět) či nechejte kontakt v sakristii. Rádi je navštívíme. 

ADVENTNÍ OBNOVA FARNOSTI 9. prosince

podrobné informace jsou zde

Adventní trhy 3.–10. 12. 

podrobné informace najdete zde

Duchovní obnova a pouť mládeže 16. prosince

Přihlašování najdete v Domečku, na stránkách: https://strediskokobylisy.iddm.cz/prihlaseni

Přijď už ráno na roráty, nebo se k nám přidej cestou vlakem na Karlštejn, odkud půjdeme pouť do Svatého Jana (tam se k nám taky můžeš přidat na mši svatou a program). Pojď prožít svoji sobotu jinak. Pojď se zamyslet nad svými sny (viz téma v Domečku). Pojď přírodou. V tichu nebo s druhými. Pojď!

Předvánoční úklid kostela 16. 12. 

Zveme všechny ochotné k  předvánočnímu úklidu kostela a jeho okolí v sobotu 16. prosince od 9 hodin. Máte-li nějaký svůj oblíbený uklízecí nástroj, můžete si ho vzít s sebou. Věřím, že se nás sejde dost, aby práce rychle ubíhala a abychom měli z čistého kostela a okolí všichni radost. Děkuji předem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *